ІСТОРІЯ

Ласкаво просимо до DROPI! Ви вже можливо чули про нас під назвою бренду Faust Watches – не хвилюйтеся, ці годинники й надалі представлено в переліку наших товарів. Однак ми вирішили на них не зупинятися й розширили нашу для Вас пропозицію великою кількістю продуктів різних брендів. DROPI – це скорочений вислів музиканта Pharrell: Drop it like it's hot ("Хапай це, бо воно гаряче"). Причина проста – всі товари в нашому магазині насправді є класними гарячими пропозиціями. Зрештою, наша мета й полягає в тому, щоб зібрати найкрасивіші продукти в одному місці й поділитися ними з Вами!

Наш погляд на життя фокусується на 3 найважливіших речах:

1) Клієнт
2) Споживач
3) Людина, яка купує нашу продукцію

Наприкінці року наші співробітники віддають свої голоси за MVC – найціннішого споживача. Тож будьте готові: якщо Ви є нашим шанувальником, не дивуйтеся, коли отримаєте від нас дивовижний приз.

Чому обирають нас?

  • Бездоганний рівень обслуговування. Ми гарантовано відповідаємо на всі запити протягом 24 годин (як правило, набагато раніше!)
  • Мінімально можлива ціна. Ми ретельно відбираємо своїх постачальників, щоб забезпечити Вам якісну продукцію за доступними цінами.
  • Спільнота. Приєднуйтеся до нашої тусовки, щоб мати доступ до наших щотижневих знижок, кодів та інших акцій!

Якщо у Вас виникли будь-які питання або запити стосовно Вашого замовлення, будь ласка, звертайтеся за адресу hello@dropi.net. Ми також високо цінуємо Ваші відгуки!

Приєднуйтеся до нас на Facebook/Instagram і підписуйтеся на нашу розсилку, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції й "допрем'єрні" покази нових надходжень.