FAQ

1. Наскільки надійними є годинники FAUST?

Наші годинники призначені для щоденного використання. Водночас, при носінні годинників FAUST слід уникати діяльності, що зумовлює сильні вібрації та повторювані удари. Повторювані сильні удари можуть мати негативний вплив на рух годинника або спричинити його незворотне пошкодження.

2. Що робити при появі конденсату під склом?

У випадках раптової зміни температури або тиску під сапфіровим склом годинника може утворитися конденсат. Волога зникне, якщо залишити годинник в прохолодному сухому місці впродовж декількох годин. Це жодним чином не впливає на функції годинника. Якщо волога не зникає, будь ласка, зв'яжіться з нами.

3. Наскільки водостійким є годинник FAUST?

Стійкість годинників FAUST до води завжди зазначено в атмосферних барах (ATM) на задній кришці корпусу годинника. Цей показник є мірою статичного тиску, який здатен витримувати годинник. Це значення не переводиться безпосередньо у показник водостійкості на певній глибині (100 метрів) нижче рівня моря, яке використовується в індустрії виготовлення годинників для занурення.

Водостійкість, виражена в АТМ, є винятково мірою стійкості до тиску (рівень герметичності годинника) і не враховує факторів наявності вологи, води, діяльності чи навколишнього середовища, в якому використовується годинник, і які можуть мати вплив та перевищувати номінальне значення ATM.

Зверніть увагу, що водостійкість будь-якого годинника не є постійною властивістю. Зокрема, ущільнення та системи герметизації схильні до зносу і природного старіння. У наведених нижче інструкціях зазначено прийнятне використання наших годинників відповідно до номінальних значень ATM:

3 ATM

По можливості слід уникати контакту з водою. Вплив високого рівня вологості є прийнятним. Уникайте носити годинник під час прийняття душу, купання, дайвінгу або під час будь-якого виду діяльності, де годинник може бути підданий впливу аномальних тисків води чи середовищ, де наявні тепло і волога.

5 ATM

Вплив високого рівня вологості й дощу є прийнятним. Уникайте носити годинник під час прийняття душу, купання, дайвінгу або під час будь-якого виду діяльності, де годинник може бути підданий впливу аномальних тисків води чи середовищ, де наявні тепло і волога.

10 ATM

Прийняття душу, купання, плавання в басейні та пірнання з маскою і трубкою є прийнятними. Не слід надягати годинник під час занурення з аквалангом. Будь ласка, промийте годинник прісною водою після контакту з хлорованою водою басейну, солоною водою, милом тощо.

Номінальні значення ATM застосовуються лише до корпусу годинника, а не до ременя. Слід уникати контакту ременів, виготовлених з натуральних матеріалів, таких як шкіра, з водою або дуже високим рівнем вологості атмосфери.

4. Чи продаєте ви ремені різних розмірів?

Компанія FAUST розробила широкий асортимент ременів до чоловічих і жіночих годинників з урахуванням різних розмірів зап'ястя. Залежно від моделі годинника пропонуються ремені, що підійдуть до зап’ясть обхватом приблизно 15-21 см.

5. Як доглядати за ременем з телячої шкіри?

Ремені з телячої шкіри від компанії FAUST вироблено з м'якої, анілінової телячої, яка дублена з використанням хрому і пофарбована з використанням натуральних рослинних барвників. З плином часу і в міру зносу на шкірі з’являється природна патина, включно з плямами та відмітками, які згодом вирівнюються.

Ми обрали цей тип шкіри через її природні властивості, зокрема за наявність певних природних відміток та рубців. Зверніть увагу, що шкіра є натуральним, пористим матеріалом, тому бажано уникати її контакту з водою або розчинниками.

6. Алергія на шкіру

Теляча шкіра ременів від компанії FAUST обробляється шляхом дублення з використанням хрому, тому в дуже рідкісних випадках може спричинити реакцію. Якщо у вас раніше відмічалася чутливість або алергічні реакції на шкіру або продукцію, дублену з використанням хрому, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем.

7. Алергія на нікель

Корпус та застібка годинників FAUST вироблені з нержавіючої сталі та містять залишкову кількість нікелю. Якщо ви раніше мали чутливість або алергічні реакції на метали, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем.

8. Де можна почистити або відремонтувати годинник FAUST?

Для отримання консультації з питань обслуговування або ремонту годинників FAUST, незалежно від того, чи діє ще гарантійний термін, чи ні, будь ласка, залиште ваш запит на цьому сайті з докладним описом.

9. Що покриває моя гарантія?

Ви отримуєте гарантію на ваш годинник FAUST, яка діє протягом двох років з моменту його придбання відповідно до умов та положень гарантії. Гарантія FAUST покриває дефекти матеріалу та виробництва. Гарантія є чинною, якщо ви маєте копію квитанції, яка підтверджує покупку. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про гарантію та винятки.

10. Як замінити ремінь на годиннику?

Ви можете швидко та просто замінити ремінь годинника у будь-якій місцевій годинниковій або ювелірній майстерні. У більшості випадків ремінь можуть замінити відразу на місці.